Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž POLOJASNO Elišky Podzimkové

5. 10.-20. 11. / Jindřišská věž / Animace

Do 20.11.2016 bude v Galerii Jindřišské věže, Jindřišská ulice, Praha 1, 3. a 10.patro, přístupná výstava POLOJASNO Elišky Podzimkové.

Celosvětově známá ilustrátorka a animátorka Eliška Podzimková představuje svou výstavu POLOJASNO v Jindřišské věži.

Autorka vystudovala Filmovou akademii Miroslava Ondříčka v Písku obor animace a následně 3D animaci na New York Film Academy. Pracovala jako markentingový specialista a animátor pro New York Film Academy. Dnes pracuje v České republice a živí se jako umělec na volné noze.

 

Je autorkou účtu @animateny na Instagramu, který ji doslova změnil život a přinesl spolupráce, o kterých by tato slečna z Dobřichovic ani nesnila. Eliška se snaží ukázat všední okamžiky každodenního života, prostřednictvím dokreslené fotografie, tak aby se lidé na chvíli pozastavili a pousmáli. Spolupracovala se světově známým kuchařem Jamiem Oliverem, svou kreslenou fotografií obsadila titulní stránku New Yorského deníku Metro, fotila pro americký Vogue magazín a vytvořila projekt Dokreslené Česko se zpravodajským portálem iDnes. V současnosti pracuje na turné s Tomášem Klusem a připravuje projekt AnimateCancer se svou bývalou doktorkou z dětské onkologie.

www.instagram.com/animatenyFotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž POLOJASNO Elišky Podzimkové