Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Ondřej Petrlík: Acqua Alta

Jenom do neděle 19.1.2020 bude v eventové industriální hale Vnitroblocku, Tusarova 31, Praha 7, přístupná zajímavá a hustá výstava Ondřeje Petrlíka: Acqua Alta.

Otevírací doba výstavní haly:
sobota – 14:00 – 19:00
neděle – 14:00 – 18:00

Ondřej Petrlík (nar. 1989 ve Šternberku) je považován za výraznou osobnost současné české výtvarné scény. Absolvent pražské Akademie výtvarných umění v ateliérech Václava Skrepla a Jiřího Kovandy, stáže u prof. Hanse Petera Adamskiho na drážďanské Hochschule für Bildende Künste a prestižního semináře vedeného Antoniem Lopezem ve španělském Valladolidu a účastník finále Ceny kritiků za mladou malbu na sebe upozornil již za studií. Důkazem jeho výtvarných kvalit je zařazení ve sbírce galeristy a sběratele současného umění Richarda Adama. Kromě řady výstav v České republice má za sebou také samostatnou prezentaci v Lipsku a společný výstavní projekt v Basileji. Soustředí se sice především na malbu a kresbu, ale věnuje se i instalaci a částečně také akcím, které mají blízko k happeningu či performanci. Žije a tvoří v Praze a Pardubicích.

Pro halu Uprostřed Vnitroblocku vytvoří sitespecific instalaci, která propojuje fotografii a malbu.

….

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Ondřej Petrlík: Acqua Alta