Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Ondřej “Ondrash” Konupčík & Radim Kašpárek – “Krev a akryl”

25. 4.-22. 5. / Knupp Gallery / Malba

Do 22.5.2017 bude v Knupp Gallery, dříve Alex Art Gallery, Švábky 2 / 52, Praha 8 – Invalidovna, přístupná zajímavá výstava Ondřeje “Ondrashe” Konupčíka & Radima Kašpárka – “Krev a akryl”.

Srdečně Vás zveme na první výstavu obrazů Ondřeje „Ondrashe“ Konupčíka a Radima Kašpárka.

Při příležitosti vernisáže 25. dubna 2017 proběhla live tattoo session, kdy se spojilo plátno umělé s plátnem živým.

Abstrakce a psychedelie, které ve Vás nenechají fantazii klidnou, atypická plátna, světelná instalace a projekce, na tohle vše se můžete v Knupp Gallery těšit.

Z kůže na plátno a z plátna na kůži. Kdo zná tetování, akvarelového mistra Ondrashe, abstrakce jeho děl jej nepřekvapí. Další rozměr však tvorba dostala zapojením Radima Kašpárka, který do abstrakce vnáší prvky psychedelie, které nenechají fantazii klidnou. Autorská spolupráce je vždy velmi zajímavá, už co do spojení dvou energií nebo jejich vzájemných prolínání a v rámci na současné poměry umělecké scény se jedná o spolupráci nezvykle autonomní a vyzrálou. Potřeba spojit si obraz s různými tvary nebo obličeji, barevná divokost a zároveň uklidnění, přesně tyto pocity má výstava Krev a Akryl v člověku vyvolat.

https://www.instagram.com/ondrashtattoo/

https://www.instagram.com/radim.kasparek/

http://www.knuppgallery.com/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Ondřej “Ondrash” Konupčík & Radim Kašpárek – “Krev a akryl”