Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Miroslava Dvořáka: Z trhanců a Aldipel

Do 30.1.2016 bude v Týnské literární kavárně, Týnská 6, Praha 1, přístupná zajímavá prodejní výstava Miroslava Dvořáka: Z trhanců a Aldipel.

Miroslav Dvořák je český herec, v minulosti působil v Horáckém divadle v Jihlavě a v Městském divadle v Mostě. Hostoval v Divadle pod Palmovkou a v Národním divadle v Praze. Nyní je na volné noze. Jeho tvář je známá z televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárnil roli bezcitného lichváře Rudovského.

Kromě činoherního hraní se také věnuje opernímu a operetnímu zpěvu. Mimo jiné koncertuje se sólistkou Hudebního divadla Karlín Gallou Macků a Karlem Bláhou, dlouholetým sólistou karlínské scény. Věnuje se recitační činnosti a divadlu jednoho herce, za které získal řadu ocenění.

Miroslav Dvořák působí jako pedagog na Mezinárodní konzervatoři a VOŠ herecké v Praze, kde vyučuje jevištní řeč. V agentuře AHA působí jako lektor rétoriky. Spolupracuje s TV Óčko – hlas Óčka. V poslední době se věnuje koncertnímu melodramu. Ve volném čase se věnuje výtvarné činnosti.

www.miroslavdvorak.wz.czFotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Miroslava Dvořáka: Z trhanců a Aldipel