Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Lucie Jindrák Skřivánková: Pink mountains

10. 5.-30. 5. / Knupp Gallery / Malba

Do 30.5.2018 bude v Knupp Gallery, Revoluční 17, Praha 1, přístupná zajímavá a krásná výstava obrazů Lucie Jindrák Skřivánkové: Pink mountains.

LU Jindrak Skrivankova je známá česká vizuální umělkyně. Vystudovala Akademii výtvarných umění v ateliéru Michaela Rittsteina. Na výtvarné scéně se pohybuje od roku 2002, aktivně vystavuje v Česku i v zahraničí. Zajímá ji architektura, krajina, lidské tělo. Jedním z jejích velkých projektů byla cesta do Brazílie po stopách geniálního architekta Oscara Niemeyera. V Brazílii měla také první zkušenost akční malby před čtyřstovkovým publikem za doprovodu českého komorního orchestru Trio Smetana. Vystavovala v hlavnim městě Brasília i v evropských velkoměstech: v Milánu, Římě, Lisabonu a Paříži. Ale jejím srdečním městem zůstává Praha, kde žije s rodinou a pracuje.

► http://www.lucieskrivankova.com/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Lucie Jindrák Skřivánková: Pink mountains