Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Lu Jindrák Skřivánková: Levitace

8. 10.-29. 10. / Art bistro Místo / Malba

Do 29.10.2019 bude v Art bistro Místo, roh Šmeralova 1 / Letenské náměstí, Praha 7, přístupná instalačně – malířská výstava Lu Jindrák Skřivánkové: Levitace.

Lu se v nedávném rozhovoru nechala slyšet, že poslední měsíce měla touhu posunout svou práci dál, dát jí jiný směr i rozměr.

Inspiraci našla na svém oblíbeném MÍSTĚ, ve francouzské Bretani. Aktuální tvorba Lucie tak odkazuje na procházky po kamenných plážích a nekonečně skalnatých útesech, kde vstřebávala hry barev, tvarů a různorodosti. Výsledek její fantazie a pocitů najdete na nové výstavě.

LU Jindrak Skrivankova je známá česká vizuální umělkyně. Vystudovala Akademii výtvarných umění v ateliéru Michaela Rittsteina. Na výtvarné scéně se pohybuje od roku 2002, aktivně vystavuje v Česku i v zahraničí.

► http://www.lucieskrivankova.com/

Art Bistro MÍSTO, picnic & shop je inspirativní svět, kde se setkávají zajímaví lidé, umění a dobré jídlo a pití. Co bude dál? To záleží na všech, kdo bude MÍSTEM procházet.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Lu Jindrák Skřivánková: Levitace