Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Libor Antl – „Esence života“

23. 7.-13. 8. / Knupp Gallery / Malba

Do 13.8.2020 bude v Knupp Gallery, Revoluční 17, Praha 1, přístupná zajímavá výstava obrazů Libora Antla: „Esence života“.

Autor představuje nový cyklus monochromatických abstraktních maleb. Součástí vernisáže byl audio-vizuální streaming.

Již několik let experimentuje s materiály, barvou a různými tvůrčími projevy. Jeho největší fascinací je příroda, která svou podobou ovlivňuje mysl a chápání člověka. Obohacuje jej nepřeberným množstvím barev, tvarů, zvuků a energií. Tato síla mu podává duchovní a zcela inspirující směr.

Ve své tvorbě se vzdaluje od reálného vnímání světa. Čas a prostor je zde neutrální, neexistuje. Což můžete spatřit na těchto monochromatických plátnech, kde věci plují, levitují prostorem, nebo se barevně propojují. Touto abstraktní formou vyjadřuje hlubší smyl, který nachází meditací s přírodou.

Prolínání sytých barev a různých tvarů v detailech působí realisticky. To vše je zastaveno v čase, pohybu a míjí se jako život sám. Jeho životní esencí je čerpání radosti z přírody a předávání energie do svých obrazů.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Libor Antl – „Esence života“