Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Kateřina Samková: Věci

29. 5.-30. 6. / Champagnería / Malba

Cca do 30.6.2017 bude v příjemném podniku Champagnería, Průchodní 4, Praha 1, přístupná výstava Kateřiny Samkové: Věci.  Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.

Kateřina Samková je absolventkou AVU, ateliéru Intermediální tvorby I prof. Milana Knížáka. Věnuje se především malbě a tvorbě objektů a instalací. Na výstavě představí práce z let 2015-2017. Autorka ráda využívá různé malířské techniky – olej, akryl, tempera, akvarel, a různé materiály včetně industriálních či odpadových, nalezených. Pohybuje se v okruhu „klasických témat“ – krajiny, zátiší a portrétu, neboť se domnívá, že naše každodenní okolí nabízí nevyčerpatelný zdroj inspirace a hlavně možnost sdílení nevyslovitelného.

http://katerinasamkova.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Kateřina Samková: Věci