Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Jiří Macht: 25 let snění

1. 2.-2. 3. / Galerie 1 / Fotografie

Do 2.3.2018 bude v Galerii 1, Štěpánská 47, Praha 1, přístupná zajímavá, krásná a rozsáhlá výstava Jiřího Machta: 25 let snění.

Projekt „25 let snění“ návštěvníkům výstavy představí tvorbu fotografa a vizuálního umělce MgA. Jiřího Machta2, který návštěvníkům představí více jak 25 let jeho tvorby.

Výstava je rozdělena na dvě části, kdy první z nich bude zaměřena na retrospektivní tvorbu vybranou z více jak padesáti výstav, na kterých Jiří Macht2 pracoval. V této části diváci uvidí 100 fotografií, které je v poskládaných útvarech obklopí a díky prolínání téměř všech fotografických žánrů se ocitnou ve světě snů a představ autora, ze kterých jeho tvorba vychází.

V druhé části výstavy návštěvníci vstoupí do jednoho konkrétního snu, kde se potkají s několika medvědy komunikujícími nejen s žirafou, veverkou, hrochem, houpajícím koníkem a několika dalšími živočišnými druhy vycházející z autorova vztahu k přírodě a fantazii, se kterou k tomuto snu přistupuje.

V obou částech výstavy budou k vidění kromě klasických analogových fotografií i trojrozměrné exponáty, fotografické obrazy přenesené na zrcadla, jiné netradiční materiály a postupy. Vše doplní projekce z více jak 25 let trvající vášně k volné fotografii a umění obecně.

Výstavu zahájil Jakub Kohák.
Vystoupila hudební formace Zoran said El iz bad.

Výstava vznikne za podpory: PPM, Praha, Praha 1, Perfect Catering, de.fakto, NielsenFotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Jiří Macht: 25 let snění