Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Jan Poope: Prolapse of love

Pouze do 24.1.2016 bude v Ateliérech Stalingrad, Kolbenova 912, Praha 9 (podrobnější popis jak najít v detailech lokace), přístupná velmi zajímavá multimediální výstava Jana Poope: Prolapse of love.

Koncept výstavy je inspirován podivným trendem soudobého pornoprůmyslu: rektálním prolapsem. Vyhřeznou lidské i prasečí vnitřnosti, obrazy i instalace. Vysvobodí vás až vypití autorovy moči obsahující muscimol z muchomůrky červené. Čerstvý koktejl zkažené mysli potrvá 10 dní.
Video teaser: https://vimeo.com/148520444

Jan Poope na vernisáži představil také svůj světově unikátní přístroj Audiopill určený pro užívání si hudby zevnitř sama sebe. Pilulka kterou spolknete, pak buší ve vašich vnitřnostech v předem nastaveném BPM. Technoparty, před kterou nikam neuniknete.
Video pro pochopení: https://vimeo.com/148525461

Jan Poope (vlastním jménem Jan Strmiska) zakládal a vedl českou verzi technologického časopisu T3 (Tomorrow’s Technology Today) a později působil 12 let v české verzi časopisu Maxim. Poslední dva roky pracoval na projektu Prolapse of Love. Vyvíjel elektroniku, maloval, křižoval indické a bangladéšské slumy, svůj byt přebudoval na chemickou laboratoř a pokoušel se najít krásu v kusu střevní flory.

http://www.prolapseoflove.com/Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Jan Poope: Prolapse of love