Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Ivana Follová – móda a Esterstyl šperky – ve výloze (limitovaný report)

Do 31.1.2020 bude v pasáži Českého designu (pasáži ČNB), Na Příkopě 24, Praha 1, přístupná v jedné z výloh instalace módy známé návrhářky Ivany Follové a šperků Esterstyl.

Ivana Follová (1955) – oděvní výtvarnice

Své modely vytváří především z vlastnoručně barveného a vzorovaného hedvábí – od téměř neviditelného šifonu až po královský satén. Každý model se značkou if… je originál. Ve svých prodejních galeriích návrhářka nenabízí jen okouzlující eleganci večerních toalet či pohodlné a praktické městské kostýmy, ale také šperky, kabelky a keramiku předních českých výtvarníků. Ivana Follová se snaží podtrhnout individualitu a podpořit sebevědomí každé zákaznice. Také proto si její modelovou tvorbu oblíbily mnohé kreativní a osobité ženy umělkyně, podnikatelky… nejen z České republiky.

Motto: „Každá žena si zaslouží být hýčkána luxusními oděvy dokonale padnoucího střihu, neopakovatelnými barvami či hebkými materiály, které něžně pohladí…“ www.ivanafollova.cz

ESTERSTYL – autorské šperky ze zlata a platiny s diamanty a přírodními kameny.
Exkluzivní platinové šperky s diamanty, originální design, kreativnost a bohaté zkušenosti v oboru šperkařství.

www.esterstyl.cz

Na vernisáži vystoupila operní diva Dagmar Pecková a také proběhla módní přehlídka (žel nemám zaznamenáno, musel jsem rychle pokračovat dál).

Skupinové foto z vernisáže: Petr NašicFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Ivana Follová – móda a Esterstyl šperky – ve výloze (limitovaný report)