Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Ester Paras & Anna Wyrwa: Le(m)on Incest

Do 1.9.2018 bude v kulturním prostoru Holešovická šachta, Na Šachtě 3, Praha 7, vstup je z ulice Bubenská 14, přístupná výstava Ester Paras & Anna Wyrwa: Le(m)on Incest. Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.

Ester Paras a Anna Wyrwa vystavují vůbec poprvé a zároveň poprvé společně. Spojuje je jejich věk, otevřenost a touha hledat v tekuté každodennosti bez hranic silné momenty, které se spojí s tím, co právě rezonuje v jejich načatých životech.
Výstava je vlastně příběhem čističe a mladé dívky. Mathilda a Leon. Svět bystré dívky a geniálního analfabeta. Tenká hranice mezi citem brutality a lolití naivitou. Citron je závratný svou jednoznačnou barvou, ale pod kůrou se skrývá trpký i šťavnatý elixír. Tímhle prizmatem můžeme číst dialog dvou umělkyň Anny a Ester.

Kurátor: Patrik ŠimonFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Ester Paras & Anna Wyrwa: Le(m)on Incest