Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Barbara Prešinská: Slavica

Do 29.1.2020 bude v Galerii Slovenského Institutu, Náměstí Republiky 3, Praha 1, přístupná zajímavá výstava Barbary Prešinské: Slavica (malby a fotografie).

BARBARA PREŠINSKÁ sa narodila 30. októbra 1986. Po štúdiách humanitných vied absolvovala v roku 2014 Nuova Accademia di Belle Arti v Miláne. Maľuje a ilustruje. Zúčastnila sa vybraných workshopov u nás i v zahraničí. Na projekte Documenta 13 Kassel. V roku 2015 dostala dve špeciálne ceny za svoju maliarsku kolekciu v Taliansku. Vystavuje.
Žije a tvorí v Bratislave

http://www.barbarapresinska.com/

Prezentovaná Barbarina výtvarná poézia vyabstrahovaných príbehov a impresií prehovára k nám ako hudba, má s ňou veľa spoločného, na vnímavého človeka pôsobí podobnými prostriedkami, symbolmi…

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Barbara Prešinská: Slavica