Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž 1.Mezinárodního festivalu akvarelové tvorby v České republice (již skončeno)

Ve dnech 3.8. – 5.8.2018 se ve výstavní síni Mánes, Masarykovo nábřeží 250, Praha 1, konal 1.Mezinárodní festival akvarelové tvorby v České republice. Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.

Mezinárodní festival akvarelové tvorby, který se konal pod záštitou Ministerstvo kultury ČR , Velvyslanectví Ukrajiny v ČR, pod hlavičkou celosvětové organizace akvarelistů IWS Globe a byl věnovaný 100. výročí česko- ukrajinských vztahů, pořádala Mezinárodní organizace akvarelistů ČR, z.s., zastoupená malířkou a zároveň kurátorkou výstavy Alexandrou Bryksou. V Galerii Mánes v Praze bylo vystaveno 455 děl ze 64 zemí z celého světa.

Pro návštěvníky byl připravený pestrý program: na každý den byly připraveny workshopy od malířských špiček akvarelové techniky, která ve světě zažívá „zlatou éru“, prezentace výtvarných potřeb a barev přímo od výrobců a distributorů a bohatý hudební doprovodný program.

Posláním Mezinárodní organizace akvarelistů je nejenom ukázat tvorbu této ušlechtilé světově techniky, ale i sdružování výtvarníků z celého světa, bez rozdílu národnosti, náboženství a rasy.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž 1.Mezinárodního festivalu akvarelové tvorby v České republice (již skončeno)