Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Spectaculare Art Show: Otisk hudby – vernisáž a zahájení Festivalu Spectaculare

20. 1.-13. 2. / The Chemistry Gallery / Hudba

Do 13.2.2016 bude v Galerii Chemistry, Bubenská 1, Praha 7 (vstup od Vltavy), přístupná hlavní výstava festivalu Spectaculare: Otisk hudby.

Výstava Spectaculare Art Show je součástí Festivalu Spectaculare – multižánrového festivalu současné experimentální hudby, který pod dramaturgickou taktovkou Josefa Sedloně z Radia 1 přiváží do Prahy ta nejzajímavější světová jména současné experimentální, ponejvíce elektronické hudby. Výstava představí interaktivní světelný objekt reagující na hudbu vytvořený speciálně pro prostor The Chemistry Gallery, který doplní výběr uměleckých děl, při jejichž tvorbě byli jejich autoři inspirováni hudbou. Výstava tak bude jakýmsi otiskem hudby do současného výtvarného umění.

Vystavující autoři: Michal Pustějovský, Michal Cimala, Jan Uldrych, Michal Škapa, Jakub Roztočil, Bet Orten, Lucie Skřivánková, Matěj Hájek, Tomáš Jetela, Adam Stanko, Zuzana Badinková, Marek Šilpoch a Oliver Torr (xyz project), Jiří Straka a Michal Adamovský, Jan Miko, Filip Pavlík, Tereza Bartůňková a Jan Čtvrtník.
Kurátor: Petr Hájek

https://www.facebook.com/festivalspectaculare/Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Spectaculare Art Show: Otisk hudby – vernisáž a zahájení Festivalu Spectaculare