Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Slavnostní otevření privátní galerie aukčního domu Zezula

23.4.2018 byla slavnostně otevřena privátní galerie aukčního domu Zezula, Thunovská 18, Praha 1 – Malá Strana.

V rámci týdne umění 23. – 29.4.2018 je Galerie Zezula otevřena takto: Út – Pá 14 – 19, So 12 – 19, Ne 10 – 15.  V úterý a v pátek jsou v galerii navíc přednášky.

Dále pak bude možná návštěva pro vážné zájemce do 31.5.2018  (nutnost se nejméně 1 den dopředu objednat).

K vidění zde jsou vybrané kousky od starožitností, přes staré mistry (Breughel, Savery), modernu (Gris, Kotík, Matal..) po fotografie (Drtikol, Sudek, Rössler..) a užité umění. Jedná se o soukromou galerii, odnož brněnského aukčního domu Zezula.

Výjimečné věci výjimečným lidem. Pod tímto mottem nabízíme svým klientům možnost setkání v exkluzivních prostorách jednoho z historicky významných malostranských paláců.

Diskrétní prostředí umožňující nerušené prožití výjimečných okamžiků s lidmi mezi vybranými artefakty tohoto i minulých století. Studiollo současného sběratele, galerie nabízející neotřelá spojení překonávající čas i kultury tohoto světa. Výzvy a inspirativní propojení starého umění s novými médii, fotografií a uměleckým řemeslem. Individuální přístup nejen k privátním klientům a jejich sbírkám, ale i možnost nabídnout vrcholná díla vlastních sbírek pohledům znalců a milovníků umění. To a ne jen to je pro Vás otevřená Galerie Zezula.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Slavnostní otevření privátní galerie aukčního domu Zezula