Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Prezentace Marka Thera: Mašiny, materiály, kresby

15. 12.-15. 1. / INI Gallery / Design

Cca do 15.1.2018 bude možné v nově přestěhované INI gallery / INI Project, Jeronýmova 9, Praha 3, k vidění prezentace Marka Thera: Mašiny, materiály, kresby.

Srdečně Vás zveme na druhou situaci vytvořenou Markem Therem a optiqa v INI Prostoru. Budou k vidění mašiny, materiály, kresby a možná se podíváme i do zámeckého sídla brněnského podnikatele Stanislava Neděly v Tulešicích. Optikou minulosti hledíme do zářné budoucnosti!

Prvním rezidentem v novém INI Prostoru na Žižkově je Mark Ther, který ve spolupráci s Optiqa představí nový model brýlí a poodhalí proces vlastní tvorby během několika veřejných akcí a setkání. Mark Ther (1977) pracuje zejména v médiích filmu a videa, ale také kresby a instalace. Jeho tvorba se vyznačuje camp a queer estetikou, referencemi k popkultuře a často také potlačenými náměty. Therovy filmy mluví jazykem hudebních videí stejně jako narativních konvencí hraného filmu a osobní reportáže a poskytují komické odlehčení důležitých sociálních otázek. Mark Ther je laureátem Ceny Jindřicha Chalupeckého pro rok 2011.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Prezentace Marka Thera: Mašiny, materiály, kresby