Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

POP UP: Jak se rodí hvězdy? – jednovečerní souborná výstava Výtvarného ateliéru Malování kreslení

9. 12.-11. 12. / Pragovka Art District / Kresba

9.12.2016 se ve středním křídle Art Districtu Pragovka, Kolbenova 34A, Praha 9, konal POP UP: Jak se rodí hvězdy? – jednovečerní souborná výstava Výtvarného ateliéru Malování kreslení.

Nezisková organizace Malování a kreslení, z.s. provozuje od roku 2010 výuku výtvarného umění v celé jeho šíři…

„Jsme skupinou výtvarných nadšenců, jejímž cílem je poskytovat výuku výtvarného umění dětem, mládeži, dospělým a seniorům. V našem atelieru vítáme všechny zájemce o výuku kreslení, malování a dalších výtvarných technik. Přijímáme studenty od dětí školního věku až po návštěvníky kurzů kreslení a malování pro dospělé a seniory. Každý týden navštěvuje naši školu zhruba 750 – 800 studentů. Náplň kurzů malby a kresby je individuálně přizpůsobována. Kurzy jsou vedeny akademickými malíři, sochaři, designery a architekty.
V rámci kurzů je možné svoji činnost zaměřit od relaxační až po intenzivní výtvarnou průpravu na přijímací zkoušky na střední a vysoké školy.
Výuka probíhá ve výtvarných atelierech v Praze, v Brně a v Plzni ve formě pravidelných dvouhodinových kurzů nebo formou vícedenních workshopů a seminářů.
Složení našeho pedagogického týmu nabízí také přípravu na přijímací zkoušky školy architektury (FA ČVUT Praha, VŠUP Praha, AVU Praha, FA VUT Brno, FA Liberec) a designu (AVU Praha, VŠUP Praha).

Pro naše žáky nabízíme rozmanité kurzy od klasické kresby a malby, malování v plenéru, kurz olejomalby, akvarel, figurální kresbu, večerní kreslení, přes malování na hedvábí, počítačovou grafiku, po scénáristiku, scénografii a základy filmování…“

http://www.malovanikresleni.cz/Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
POP UP: Jak se rodí hvězdy? – jednovečerní souborná výstava Výtvarného ateliéru Malování kreslení