Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Opening Showtheroom

končí 31. prosince / Showtheroom /

22.11.2017 se konal slavnostní Opening nového Showtheroom, Náplavní 3, Praha 2.

Jak už název napovídá, pod značkou Showtheroom se ukrývá prodejní místo se zaměřením na bytový design a módní doplňky. Nabízí možnost setkat se s designéry, nechat si poradit v oblasti designu, zadat zakázkovou výrobu nebo si jen tak popovídat o procesu tvorby.
Prodejní prostor je rozdělen na dvě části. V přední místnosti se dohromady představí především užité produkty z porcelánu, betonu a skla od značek Nalejto a Vobouch. Zadní část, která je jednak výstavním prostorem a zároveň dílnou, kde mohou zákazníci sledovat i proces výroby, je věnována značce Mumray.

Značka Mumray se specializuje na výrobu dámských i pánských tašek, kabelek a batohů s důrazem na kvalitní zpracování a výběr materiálů.
Studio Nalejto se zaměřuje především na tvorbu produktů z porcelánu. Například čajových setů, jídelních souborů, váz, šperků, hraček nebo svítidel. V portfoliu značky, najdete ale i produkty, které se pohybují na pomezí volného umění nebo experimentu.
Hlavní dominantou studia Vobouch je kombinace materiálů. Tento přístup je charakteristickým prvkem značky. Jejich kolekce, kombinující například
porcelán, beton, kov, kůži či sklo, přesahují do volného umění.

Pro prodejnu vznikl autorský mobiliář z dílny studia Vobouch a veškeré prostory prošly rekonstrukcí.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Opening Showtheroom