Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů Vojty Horálka: Po bitvě

6. 4.-26. 4. / / Malba

Do 26.4.2019 bude v Galerii Bubec, Tělovýchovná 748, Praha 5 – Řeporyje, přístupná velmi zajímavá výstava obrazů Vojty Horálka: Po bitvě.

Výstava je průřezem tvorby posledních let. Název výstavy odkazuje k jednomu z vystavených obrazů, kterým by autor rád upozornil na „malířštější“ cestu své tvorby, kterou tento obraz reprezentuje. V poslední době totiž často pro své malířské vyjádření používá netradiční  materiály, jako je plexisklo, textil, hliník atd. a  pro výstavu v Galerii Bubec se rozhodl ukázat obrazy, kde je více klasické techniky olejomalby. I když se tu a tam vyskytne kousek plexiskla nebo netradiční formát či textil.

Na výstavě budou k vidění části cyklu „Chrám přátel zeleně a zahrad“, ale také část minisérie jídelních bitev.

Vojtěch Horálek se narodil 14. 6. 1983 v Praze. V letech 1998-2004 studoval na Vyšší odborné uměleckoprůmyslové škole v Praze, obor řezbářství, tvarování a restaurování dřeva. V roce 2010 absolvoval Akademii výtvarných umění v Praze, obor malba, ateliér doc. Michaela Rittsteina.

www.vojtahoralek.eu

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Zdeněk.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů Vojty Horálka: Po bitvě