Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy _ _ ˇ ‘ _’ _ ˇ _ _ _

20. 12.-31. 1. / Studio Hrdinů / Instalace

Do 31.1.2017 bude ve Studiu Hrdinů, v prostředním vchodu do Veletržního paláce, -2 p. (druhý suterén), Dukelských hrdinů 47, Praha 7, přístupná skupinová výstava _ _ ˇ ‘ _’ _ ˇ _ _ _ .

Návštěva výstavy je možná vždy před představením a po něm, dále v rámci komentované prohlídky, je-li uvedena v programu.

Název společné výstavy techniků Studia Hrdinů, studentů a absolventů uměleckých škol, je odvozen na základě jistých postupů a principů, jenž obklopují tyto entity. Divadlo z jiné perspektivy. Tak nějak z povzdálí, neuplně, částečně…“To představení znám do posledního šroubečku, ale…nikdy jsem ho neviděl…“
Název společné výstavy techniků Studia Hrdinů je přesný a výstižný. A všeříkající.
Výstava obsahuje i jiné principy jenž tyto entity obklopují. Osobní. Společné.

Vystavují Aleš Němec, Hynek Chmelař, Jakub Krejčí, Lubomír Příkaský, Martin Karel Klusoň, Pavel Havrda, Pavel Zbořil, Petr Zábrodský, Robert Palkovič, Vojtěch Berka.

Výstava není přímou reakcí na představení Hučící třpyt.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy _ _ ˇ ‘ _’ _ ˇ _ _ _