Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Prezentace umělecké módní značky Nebe Nebo a spuštění e-shopu

3. 3.-3. 3. / The Chemistry Gallery /

3.3.2017 proběhla v The Chemistry Gallery, Bubenská 1, Praha 7, prezentace umělecké módní značky Nebe Nebo a slavnostní spuštění e-shopu.

NEBE NEBO je umění na oblečení. Nová česká módní značka na jednovečerní vernisáži představila 30 vybraných prací od umělců z Anglie, Indie, Itálie, Francie, Chile, Vietnamu, Spojených států, Jižní Koreje, Indonésie, Brazílie, Izraele, Filipín, Španělska, Japonska, Číny, Ruska, Singapuru, Švédska, Argentiny či Nového Zélandu.
Česko zastupuje například Ade Anejde, jež je členkou labelu kreativního vizuálního studia Lunchmeat nebo Pavel Fuksa, který mimo jiné pracuje jako grafik i pro hlavní město Praha.

Ve 21.00 Jakub Kohák s Petrem Neckářem značku osobně představili a za slavnostních cinknutí skleniček spustili NEBE NEBO E-shop. Návštěvníci si tak jako první přímo na vernisáži mohli objednat vyjímečné designy, které poté pro vás obratem vytiskneme a ušijeme – kdo jste ale nebyli, můžete tak učinit přímo na e-shopu.

NEBE NEBO je oslavou inspirace, lidské kreativity a rozmanitých tvůrčích technik. Klade si za cíl nejen podporovat umělce či na český trh přinést okouzlující plnobarevné oblečení, ale také vyzdvihnout vášeň, nadšení a radost ze samotného tvoření.

DJs: Babe LN (Radio 1) ⊙ Radek ‘Groovyluvah’ Honc (Expres FM) ⊙ Future Fcuk

Světelný vizuální doprovod LUNCHMEAT VJ: Ade AnejdeFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Prezentace umělecké módní značky Nebe Nebo a spuštění e-shopu