Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Výstava Wona Wena: Sick Love

13. 1.-13. 2. / / Streetart a graffiti

Do 13.2.2018 bude ve Vanity Cocktail Bar, Dlouhá 46, Praha 1, přístupná zajímavá a hustá výstava streetartové umělkyně Wona Wena: Sick Love.

Víra v lásku je to nejdůležitější v naší době. Na toto odkazuje i autorka v této výstavě s názvem SICK LOVE. Ovšem láska má mnoho podob. Někdy není jednotná. Prostupuje námi, ale pozor jak, jelikož nás může i ničit.
V nemožnosti milovat uchylujeme se k extrémním věcem, jako například k víře, že na zamilování stačí jakési pilule, které ale nakonec mohou spíše uškodit než pomoci a zvítězí nad námi samotnými.
Ale dosti podobně to je právě i s láskou. Nikdy nevíte, jaká dávka je ta správná. Následky dopředu nejsou známy. Ale leckdy jsou temné, prostupující až za hranu lidského chápání….
Kurátorka: Barbara Adamcová
www.ba-art.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Výstava Wona Wena: Sick Love