Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Vladimíry Večeřové a Petry Lellákové: No More Genital Nudity in the Visual Arts

29. 6.-20. 8. / Galerie Mimochodem / Instalace

Do 20.8.2017 bude v galerii Mimochodem, podchod Palackého – východ směr Podskalská (metro Karlovo nám.) přístupná v otevírací době metra výstava Vladimíry Večeřové a Petry Lellákové: No More Genital Nudity in the Visual Arts.

Letní výstava Vladimíry Večeřové a Petry Lelláková v galerii Mimochodem vyzve kolemjdoucí k zahalování v umění. Název výstavy, vycházející z dokumentu o zakrývání nahých těl na Michelangových obrazech, přenáší tuto dlouholetou společenskou otázku do současnosti.

Nonstop galerie Mimochodem se od roku 2012 snaží oživit prostory podchodu do stanice metra B z Palackého náměstí a prezentovat kolemjdoucím práci mladých českých umělců. Kurátorkami galerie Mimochodem jsou Štěpánka Drchalová, Veronika Rollová a Tereza Vernerová Volná. Logo vytvořili Helena Jiskrová a Tomáš Cikán. Projekt byl podpořen Magistrátem hlavního města Prahy. Partnery projektu jsou Sprinter-studio, Dobrý cider a Domov sociálních služeb Vlašská.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Vladimíry Večeřové a Petry Lellákové: No More Genital Nudity in the Visual Arts