Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Vladimír Cettl – Zátiší s vraky Tatra

8. 2.-10. 3. / Galerie NTK /

Do 10.3.2018 bude v NTK, Technická 6, Praha 6, ve 3NP, 4NP, 5NP – ochozech volného výběru zdarma přístupná výstava Vladimíra Cettla – Zátiší s vraky Tatra.

Na ochozech volného výběru NTK si můžete prohlédnout výstavu fotografií automobilových veteránů Tatra fotografa a pracovníka Muzea města Ústí nad Labem Vladimíra Cettla.

 

Fotografie Vladimíra Cettla prezentují zvláštní svět rezivějících automobilů, které už dávno dosloužily a byly odloženy, ale z důvodu jejich vysoké hodnoty nebyly zlikvidovány. Dlouhá léta setrvávají v jakémsi meziprostoru, na rozličných místech a někdy až v neuvěřitelných podmínkách, než je opět někdo zrestauruje, zprovozní a dá jim druhou šanci.

Výstava doprovází uvedení stejnojmenné knihy.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Vladimír Cettl – Zátiší s vraky Tatra