Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy uměleckých děl Moniky Brchelové

Do 11.6.2017 bude v Ambitu kláštera u Panny Marie Sněžné, Jungmannovo náměstí 18, Praha 1, přístupná zajímavá a krásná výstava děl Moniky Brchelové. Otevřeno denně 10 – 18.

O výstavě přímo od umělce:

„Srdečně Vás zvu na výstavu mých uměleckých děl. Jsem velmi ráda, že se výstava může konat v krásných prostorách ambitu kláštera Panny Marie Sněžné na Jungmannově náměstí v Praze. Prostor má své kouzlo. Jsem potěšena, že byla navázána dlouhodobá spolupráce a je možné v těchto prostorách, které jsou příjemné a mají 300 m2 vystavovat pravidelně.“

Výstava se skládá tématicky ze čtyř částí, což se výborně hodí do obdélníkového ambitu, pod jejímž raně barokním slohovým charakterem jsou zavěšeny na stěnách umělecká díla. Na obrazy jsem použila mě velmi blízkou a tradiční klasickou malířskou techniku a to olejomalbu. Na své si přijdou jak milovníci reálnějších námětů ale i Ti, co milují abstrakci a moderní design. První tématem jsou obrazy velmi moderní s názvem Moderní design, druhé téma je Vesmír, třetí téma jsou Květiny a poslední jsou obrazy podle reálnější předlohy.

Zajímavostí je kombinace nádherných onyxů přivezených exkluzivně pro výstavu z Mexika. Více Vám prozatím neprozradím, přijďte se podívát.

S láskou v srdci a pokorou Vás zvu, aby jste se přišli podívat na výstavu. Děkuji Vám za Vás čas a lásku a pevně věřím, že Vám výstava je inspirací, láskou a radostí.“ Monika Brchelová

Narodila se 29.května 1984 v Praze.

Optimistická povaha, spontánnost, citlivost a profesionalita se projevuje v její tvůrčí činnosti.

Umělecká díla jsou originální, luxusní a inspirativní.

Její přístup k umění je inovativní a reaguje na současné trendy a požadavky zákazníků.

– více na www.monikabrchelova.comFotografie z výstavy