Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy umělců z Prahy a Berlína: Zeitverschiebung / Posun v čase – 1.část

Do 31.5.2018 bude ve Výstavní síni Antonína Navrátila, Nové sdružení, Husinecká 8, Praha 3, přístupná zajímavá výstava umělců z Prahy a Berlína: Zeitverschiebung / Posun v čase – 1.část.   Otevřeno Út – Čt 15 – 18.  Všechny fotky z této části výstavy a 1. vernisáže: Petr.

Posun v čase je název první části reciproční multimediální výstavy mezi Prahou a Berlínem. Můžeme už sdělit, že z iniciativy pražských umělců usilujících o dialog se sousedící zemí na své západní hranici, resp. se svými uměleckými kolegyněmi a kolegy v Berlíně, se první výstavy uskuteční v Praze na půdě Stavební akademie a ve výstavní síni Nového sdružení pražských umělců (NSPU). Výstavy, pod patronátem obou partnerů, nabídnou fotografie, kresby, malby, video a interaktivní instalaci na dané téma a ve specifickém kulturním kontextu. Koncept přímého dialogu, tedy vzájemná dialogová konfrontace uměleckých děl, slibuje výstavu plnou tvořivého napětí. A to nejen proto, že Prahu a Berlín spojují dlouhodobé kulturní dějiny, což se u dnešních mladých umělců projevuje rostoucím vzájemným zájmem jeden o druhého.

Výstavy se účastní tito umělci: Sandra Becker, Catherine Bourdon, Karel Dvořák, Marianne Gielen, Simone Kornfeld, Maria Korporal, Ivan Králík, Milan Křenek, Sebastian Kusenberg, Ina Lindemann, Alena Petříčkova, Zdenka Reinerová, Sabine Schneider, Petr Tošovský, Marian Zajíček, Václava Zouplnová.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy umělců z Prahy a Berlína: Zeitverschiebung / Posun v čase – 1.část