Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Tereza Říčanová: To je Istanbul

Do 11.12.2018 bude v knihkupectví Xaoxax, Krymská 29, Praha 10, přístupná zajímavá výstava ilustrací Terezy Říčanové: To je Istanbul.

Tereza Říčanová je ilustrátorka a tvůrkyně populárních příběhů ze života jako je Kozí či Velikonoční knížka nebo Noemova archa. Po výpravné studijní práci Obrazy světa se tentokrát zaměřila na jedno konkrétní místo- Istanbul. Město, kde se kříží kultury východu a západu, kde slunce ozařuje bohaté architektonické skvosty a hlavy mnoha lidí odlišného původu či životního názoru. Tereza Říčanová se do největšího tureckého města vydala dvakrát, aby vše zaznamenala v bohatém barevném toku ilustrací. Na výstavě uvidíte působivé originály ilustrací a i ty, co se do knížky nevešly!
Kniha To je Istanbul je dalším pokračováním slavné linie obrazových průvodců po městech, zemích a místech světa pro děti od Miroslava Šaška s názvy To je…., které vydává nakladatelství #Baobab.
Přijďte se podívat, co vše je Istanbul!

Dílna pro děti s autorkou proběhne 8. prosince 2018. Prosíme rezervujte si místo dílny předem na emailu: xaoinfo@gmail.com.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Tereza Říčanová: To je Istanbul