Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy studentů školy Eduso: Stopy 2018

Do 28.3.2018 bude ve Výstavní síni Antonína Navrátila, Nové sdružení, Husinecká 8, Praha 3, přístupná výstava studentů školy Eduso: Stopy 2018.  Otevřeno Út – Čt 15 – 18. Všechny ukázky z výstavy: Petr.

Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby patří mezi velmi oblíbené umělecké školy v České republice. Stále modernizovaná a dynamicky rozvíjející se škola s velkou zahradou se nachází v klidném a ekologicky čistém prostředí poblíž Milíčovského lesa nedaleko stanice metra Háje.

Škola nabízí studium v pěti vzdělávacích programech. Výuka je zaměřena na propojení talentu a tvůrčích schopností studentů se znalostí nejmodernějších typů počítačových programů. Důraz je kladen na praktické činnosti.

Kromě výuky všeobecně vzdělávacích předmětů včetně pěti cizích jazyků (angličtiny, španělštiny, němčiny, francouzštiny a ruštiny) se škola v rámci vzdělávacích programů zaměřuje zejména na filmovou tvorbu, fotografii, animaci, grafický design, kreativní komunikaci, propagační výtvarnictví, kompozici a kresbu, marketing, reklamu, uměleckou produkci a od příštího školního roku také na mezinárodní ekonomické vztahy.

Prakticky všichni absolventi se úspěšně uplatňují v grafických a reklamních studiích, při realizaci výstavních expozic, v kulturních a společenských institucích, filmových a televizních společnostech či pokračují ve vzdělávání na vysokých školách včetně uměleckých.

Škola opakovaně získala mezinárodní certifikát kvality v oblasti středního vzdělávání ISO 9001:2001 a ISO 9001:2009. V roce 2010 dostala ocenění úspěšné organizace Národní ceny kvality ČR

V roce 2014 se dokonce stala vítězem Národní ceny kvality České republiky v kategorii veřejný sektor a držitelem prestižního titulu „Excelentní organizace“ podle Modelu excelence EFQM.

www.eduso.czFotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy studentů školy Eduso: Stopy 2018