Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Staged design award

11. 4.-16. 4. / České centrum / Design

Pouze do 16.4.2016 bude v galerii Českého centra, Rytířská 31, Praha 1, přístupná výstava Staged design award.

V galerii Českého centra Praha se v dubnu představí nejlepší soutěžní práce mladých studentů designu, které získaly nejvyšší ocenění na mezinárodní soutěži Staged Design Award (STAGED). Letos byly tyto práce vytaveny v rámci kurátorské výstavy na Veletrhu o trendech v bydlení, designu a životním stylu v Dráždanech již potřetí. STAGED si klade za cíl překonávat hranice myšlení a jednání. Nápady na nové produkty se rodí propojením tvůrčího myšlení umělců různých národností společně s vědci z Německa – výsledek ukazuje schopnost definovat a formovat naši budoucnost.

V rámci roadshow 2016 se STAGED od 12. do 16. dubna zastaví také v Praze. V Českém centru Praha budou prezentovány tři vítězné projekty z Německa a České republiky společně s výstupy doprovodných workshopů. Přehlídka je také doplněna vybranými designovými kousky od českých studentů.

STAGED je založeno na spolupráci mezi německým designovým studiem Paulsberg, veletrhem Messe Dresden a Centre for Synergy Enhancement při Technické univerzitě v Drážďanech. Mezi partnery jsou univerzity v Lodži, Rzeszów, Ústí nad Labem a ve Zlíně.

Další informace naleznete na webových stránkách www.staged-designshow.com nebo na https://www.facebook.com/designshow/.Fotografie z výstavy