Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy sdružení Bez rámu: Abstrakce – obrazy a keramika

Do 20.4.2018 bude v Knihovně Antonína Švehly (Zemědělské a potravinářské knihovně), Slezská 7, Praha 2, přístupná zajímavá výstava sdružení Bez rámu: Abstrakce – obrazy a keramika.

Do Knihovny Antonína Švehly se vrací volné výtvarné sdružení Bez rámu, se kterým ÚZEI spolupracuje již několikátým rokem. Výstavy “bezrámistů” se zde opakovaně setkávají s velkým ohlasem. Tentokrát uvidíme práce autorů Anny Dostálové, Zdenky Filipové, Hany Hlavsové, Marcely Hubáčkové, Zdeňka Kostříže, Vlasty Lopuchovské, Naděždy Mixové, Jany Outlé, Živy Pokorné a Renaty Přívratské.

Volné sdružení Bez rámu je seskupením amatérských výtvarníků, které vzniklo v létě roku 2005 na popud Michala Dubnického, ředitele Základní umělecké školy v Kolíně. Autoři společně cestují, skicují a malují v přírodním plenéru. Svá díla dotváří také v ateliéru. Jednotliví výtvarníci se věnují různorodým technikám, své práce vystavují na různých místech v České republice. Jedním z nich je také studovna Knihovny Antoníny Švehly v Domě zemědělské osvěty.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy sdružení Bez rámu: Abstrakce – obrazy a keramika