Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy prací studentů Fotografické tvorby školy Michael „Výběr 1“

Do 10.12.2017 bude v Galerii školy Michael, Rašínovo nábřeží 58, Praha 2, zdarma přístupná zajímavá výstava prací studentů Fotografické tvorby školy Michael „Výběr 1“.

Výstava je první přehlídkou tvorby studentů oboru a zaměření Fotografická tvorba školy Michael – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby.

Vystaveny jsou práce ze školního roku 2016/2017. Velká většina prací již reprezentovala školu a byla představena na prestižních fotografických přehlídkách, např. na festivalu Prague Photo.
Zastoupeny jsou práce nejen závěrečných ročníků studia, ale průřez všemi ročníky oboru a zaměření Fotografická tvorba.
Tato výstava je začátkem série výstav školy Michael. Postupně představíme nejlepší studentské práce v oblasti výtvarné, dokumentární a reklamní tvorby. Počítáme s pokračováním této přehlídky i v příštích letech. Na podzim roku 2018 je plánována výstava Výběr 2 ze studentských prací ze školního roku 2017/18.

V plánu máme také výstavy tematicky jasněji ohraničené a vymezené, např. výstavu reklamní tvorby nebo dokumentární tvorby a výstavy ročníkových témat zvolených a vybraných samotnými studenty, které zpracovávají systematicky celý školní rok, jako je např. téma Voda, Oheň, Zvíře, Rostlina.

V. Kozlík, T. Třeštík
Fotografická tvorba
více na www.skolamichael.cz


Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy prací studentů Fotografické tvorby školy Michael „Výběr 1“