Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů Viktorie Rampal Dzurenko

20. 8.-13. 9. / Slovenský dům / Malba

Do 13.9.2019 bude ve Slovenském domě, Soukenická 3, Praha 1,  přístupná zajímavá výstava obrazů slovenské malířky a režisérky s indickými přesahy Viktorie Rampal Dzurenko.

Autorka o sobě píše:

Narodila jsem se v malém městě na Slovensku, ale život mě zavál přes Prahu a studium filmové režie na FAMU až do Indie. Jsem malířka, filmová režisérka, učitelka malby, filmové režie a filmového jazyka. Natáčím hrané i dokumentární filmy a videoklipy, momentálně připravuji svůj celovečerní debut v mezinárodní koprodukci (více o mé tvorbě na www.viktori.cz). Ve filmové profesi většinou spolupracuji se svým indickým manželem, střihačem a producentem Ranjanom Rampalem. Miluji umění, barvy, filmařinu, cestování a můj život je neustále v pohybu.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů Viktorie Rampal Dzurenko