Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů Lu Jindrák Skřivánkové a action painting s dětmi

8. 8.-27. 10. / Pracovna / Malba

Do 27.10.2017 bude v Pracovně, Vlkova 36, Praha 3 (vzadu ve sdílené kanceláři), přístupná skvělá výstava obrazů Lu Jindrák Skřivánkové. V rámci vernisáže proběhl action painting s dětmi, který vedla autorka.

LU Jindrak Skrivankova je známá česká vizuální umělkyně. Vystudovala Akademii výtvarných umění v ateliéru Michaela Rittsteina. Na výtvarné scéně se pohybuje od roku 2002, aktivně vystavuje v Česku i v zahraničí. Zajímá ji architektura, krajina, lidské tělo. Jedním z jejích velkých projektů byla cesta do Brazílie po stopách geniálního architekta Oscara Niemeyera. V Brazílii měla také první zkušenost akční malby před čtyřstovkovým publikem za doprovodu českého komorního orchestru Trio Smetana. Vystavovala v hlavnim městě Brasília i v evropských velkoměstech: v Milánu, Římě, Lisabonu a Paříži. Ale jejím srdcovým městem zůstává Praha, kde žije s rodinou a pracuje.

► http://www.lucieskrivankova.com/

***
Autorka vám na výstavě v Pracovně představí obrazy, které jsou vybrány ze souboru děl vytvořených za poslední 2 roky.Fotografie z výstavy