Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů kostýmní výtvarnice a scénáristky Andrey Králové

22. 11.-15. 1. / ECOart SALON ROLLAND / Kresba

Do 15.1.2019 bude v ECOart Salonu Oway, Francouzská 17, Praha 2, přístupná zajímavá výstava kostýmní výtvarnice a scénáristky Andrey Králové.

Andrea Králová, od konce devadesátých let pracuje jako kostýmní výtvarnice a scénografka pro nejrůznější česká divadla, film a televizi. Věnuje se průběžně volné tvorbě, zejména malbě, kresbě a grafice. Svojí uměleckou a profesní kariéru vystavila mimo jiné na zkušenostech získaných ze studijního prostředí. Vystudovala dějiny umění na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a scénografii na Katedře alternativního a loutkového divadla v Praze.

Pro výstavu v prostorách ECOart SALON OWAY si Králová připravila několik uměleckých děl. Jedním z nich je triptych Roční období, ale i další kresby, které jsou spojené s cestou osobní nebo tou cestovatelskou.

ECOart SALON OWAY je kolébka OWAY pro ČR a prostor s holistickým přístupem propojující krásu těla, ducha a mysli. Nabízíme zde našim zákazníkům kompletní sortiment OWAY, řadu školení, eventů a jen tu nejlepší péči a osobní přístup.

OWAY je organická vlasová, synergická tělová a pleťová kosmetika založená na biodynamických principech. Pravidelně pořádáme vernisáže, workshopy či akreditované kurzy.

www.organic-way.cz
www.ecosalonrolland.czFotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů kostýmní výtvarnice a scénáristky Andrey Králové