Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů Anny Karan: Moje překrásná Praha

3. 4.-28. 4. / Písecká brána / Malba

Do 28.4.2019 bude v Písecké bráně, K Brusce 5, Praha 6,  přístupná velmi zajímavá výstava obrazů Anny Karan: Moje překrásná Praha.

Otevřeno Út – Ne: 11:00 – 19:00   Pondělí: Zavřeno

Anna Karan je malířka s celoevropským přesahem. Svá díla vystavovala v Bělorusku, Francii, Německu, Portugalsku, Polsku, Lotyšsko, Italii, Rusku, na Slovensku a samozřejmě v České republice.
Pro její tvorbu je příznačná pestrobarevná škála, exprese a optimismus. Ráda experimentuje a používá nesourodé materiály, kombinuje různé výtvarné techniky, které se jí daří spojovat do ideálních celků. Její vnímání a vidění světa je ovlivněno jejím rodištěm, narodila se v Minsku v Bělorusku, kde vystudovala malířskou akademii a další cesta jí zavedla do Prahy na Akademii výtvarných umění na katedru moderní malby u profesora M. Rittstejna.
Prahu si oblíbila natolik, že zde nalezla druhý domov. O jejím okouzlení městem vypovídá i tato výstava, kterou autorka pořádá pod názvem “…Moje překrásná Praha“ za výrazného přispění Pasáže českého designu. Tato výstava vám nabízí nové a neotřelé pohledy na notoricky známá místa viděna optikou cizinky s vnímavou duši…Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů Anny Karan: Moje překrásná Praha