Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Noah Žyla / Polaroidy

1. 2.-31. 3. / Polagraph / Fotografie

Do 31.3.2017 bude ve fotografickém obchodu a galerii Polagraph, Husinecká 14, Praha 3, zdarma přístupná výstava Noah Žyla / Polaroidy.

Noah Žyla je fotografem, který se k Polaroidu dostal vlastně náhodou. Jako tiskový mluvčí nadnárodní firmy se zkrátka chtěl zbavit stresu, a tak propadl kouzlu instantní fotografie. A to ve velkém stylu. Má ohromnou sbírku polaroidů, vyzkoušel si všechny možné typy a nafotil ohromné množství fotek.

Od klasických začátků, kdy jsme s Polaroidem a Impossible filmy všichni bojovali, se Noah Žyla vypracoval natolik, že se dnes jeho fotkami můžete skvěle inspirovat.

Na jeho výstavě uvidíte průřez jeho tvorbou a na vernisáži vám osobně ukáže a popíše svůj polaroidový svět a svoji cestu k co nejlepším snímkům.

Noah Žyla je prvním fotografem, jehož fotky vystavujeme v rámci naší snahy ukázat co fotí lidé na české polaroidové scéně – ne profesionální fotografové, ale spíše nadšenci, kteří dokázali svoje snímky vypiplat k dokonalosti – a my za ty roky v Polagraphu jejich cestu bedlivě sledovali.

www.polaroidlove.cz/vystavyFotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Noah Žyla / Polaroidy