Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Konstantina Kalugina: Kolotoč

Do 22.4.2018 bude v galerii art residence Zahradnik, V Jámě 8, Praha 1, přístupná velmi zajímavá výstava fotografií Konstantina Kalugina: Kolotoč. Otevřeno je denně od 12:00 do 19:00.

Většina z nás měla v dětství krasohled. Na první pohled se jedná o obyčejnou trubičku s barevnými střípky uvnitř obklopenými zrcátky pod příslušným úhlem, kolik však nečekaných kombinací můžeme získat pouhým pootočením této jednoduché hračky, která se v takovém okamžiku stává naprosto kouzelnou. Předáme ji do dalších rukou – a zase je tu nové pootočení, nový vzor. V takový okamžik máme velkou chuť podělit s uvideným s ostatními!

Svět kolem nás. Každý ho vidí přes svůj krasohled myšlenek, krasohled emocí. Častá změna jevů a událostí, nálad a názoru krouží nás v kolotoči dní, hodin, minut, které si přejeme pozastavit alespoň na okamžik.

Konstantin Kalugin se narodil v roce 1984, studoval a vyrůstal nedaleko Moskevské státní univerzity. Absolvoval fakultu výpočetní matematiky a kybernetiky. Působí v oboru informačních technologií. Zájem o fotografii ho přivedl až ke vzniku této první personální výstavy.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Konstantina Kalugina: Kolotoč