Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy #jsmemultimedia

Do 4.2.2018 bude v malé výstavní síni Czech Photo Centre, Na Zlatě 1 (vchod ze Seydlerovy ulice), přímo u metra Nové Butovice na Praze 5, přístupná zajímavá výstava #jsmemultimedia. Všechny ukázky z výstavy: Petr.

…studenti a učitelé oboru Multimédia na VŠE v Praze fotografují a filmují… Výstava představuje nejzajímavější multimediální výstupy studentů z kurzů oboru Multimédia v ekonomické praxi na Fakultě informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze

Tito velmi kreativní studenti jsou důkazem, že i na nevýtvarných VŠ se mohou skrývat opravdové tvůrčí talenty. Fotografické kurzy garantují doc. Ing. Stanislav Horný, CSc. a Ing. Libor Krsek. .

Grafika, fotka, video, animace, webdesign, strategie, projekty… tj. multimédia ve službách komerčního světa. To vše podáno kreativně a prakticky ve spolupráci s předními firmami a odborníky na českém trhu.

“Multimédia v ekonomické praxi” jsou tříletý profesní bakalářský obor, který studenty naučí potřebné dovednosti pro práci v reklamní agentuře, televizní nebo rozhlasové společnosti, produkčním nebo designérském studiu. Studijní obor vychází vstříc rostoucí poptávce po profesi multimediálního specialisty se současnou znalostí fungování ekonomiky, firemní sféry a řízení projektů.

To vše v jednom praktickém vysokoškolském oboru, a pod hlavičkou nejsilnější ekonomické univerzity v ČR. Výstava prezentuje Vysokou školu ekonomickou v Praze jako školu, na které studují i kreativní studenti – fotografové, grafici, filmaři, apod.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy #jsmemultimedia