Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Honza Homola ART332: Dvanáctero různých forem Boha (v Africe)

Do 28.2.2018 bude v Kavárně a galerii Art-n-Coffee, pasáž ČNB, Na Příkopě 24, Praha 1, přístupná zajímavá výstava Honza Homola ART332: Dvanáctero různých forem Boha.

Vernisáž výstavy byla spojena s komentovanou prohlídkou za účasti autora a kurátorky Renáty Mužíkové, kde se představily nejen samotné velkoformátové grafiky, ale též se hovořilo o tvorbě umělce. Součástí večera byla i prezentace dvou verzí videoklipu k písni Sladký dřevo skupiny Wohnout, který Honza natočil letos v Africe a realizoval.

Honza Homola na výstavě představuje dvanáct velkoformátových grafik, jejichž společné téma je Bůh.

Honza Homola Art 332

Nar. 1976
Kytarista a zpěvák kapely WOHNOUT. Vystudovaný loutkař, funguje též jako grafik a výtvarník. Mnoho let se živil úpravou a retuší fotografií. V České republice byl jedním z nejvyhledávanějších v tomto oboru. V posledních letech se začal věnovat animaci, videu a střihu. Do světa vypustil několik klipů a pohádek. Napsal a ilustroval knihu Deník mořskýho ježka. V současnosti se aktivně věnuje výtvarnému projektu ART332 spolu se svou kurátorkou Renátou Mužíkovou. Honza Homola tvoří převážně svou vlastní technikou počítačové malby DigitalAcryl332®, která je jeho poznávacím znamením a zároveň unikátním způsobem kombinace nejmodernějších a klasických výtvarných stylů.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Honza Homola ART332: Dvanáctero různých forem Boha (v Africe)