Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy fotografií Karla Šustera a Petra Vrabce z minulého ročníku festivalu Boskovice

5. 6.-14. 7. / Unijazz / Fotografie

Do 14.7.2017 bude v čítárně Unijazzu, Jindřišská 5, II.schodiště, 4.patro, přístupná výstava fotografií Karla Šustera a Petra Vrabce z minulého ročníku festivalu Boskovice.

Festival pro židovskou čtvrť slaví 25 let své existence Je to neuvěřitelné, ale letošním ročníkem sdružení Unijazz završí již čtvrtstoletí pořádání festivalu pro židovskou čtvrť v Boskovicích. Jubilejní Boskovice proběhnou ve dnech 6. – 9.7.2017.

Organizátoři festivalu se od prvního ročníku snaží zaměřit pozornost širší veřejnosti na unikátní urbanistickou památku, židovskou čtvrť. Festivalové návštěvníky tak během čtyř dnů v Boskovicích čekají nejen koncerty různých hudebních žánrů, divadelní představení pro děti i dospělé, filmové projekce, výstavy a autorská čtení, ale také například komentované prohlídky boskovického ghetta.

S tradicí ojedinělé přehlídky zaměřené na alternativní uměleckou scénu festival pokračuje i tento rok, kdy nabídne nemalé množství kulturních zážitků. S novým vizuálním stylem, který zachovává letní charakter festivalu, odhaluje i první interprety. V Boskovicích mimo jiné vystoupí Hugo Race Fatalists (AUS/I), UJD/FPB, Esazlesa, Hańba! (PL), Schodiště, Prune, Justin Lavash, Květy, Divadlo D21, Romanika (SK), Přetlak věku, Budoár staré dámy, Calvera, Gustave Tiger (H), Wolf Lost in the Poem, Ivana Mer (SK), Jakub Kořínek & Kateřina Misíková a mnoho dalších.

Festival Boskovice finančně podporují:
MKČR, Město Boskovice, Státní fond kultury, Jihomoravský kraj, Česko-německý fond, Federace židovských obcí, Velvyslanectví Státu Izrael, Nadace český hudební fond, Nadace Život umělce, Nadační fond obětem holocaustu.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy fotografií Karla Šustera a Petra Vrabce z minulého ročníku festivalu Boskovice