Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy fotografií (aktů) Lukáše Dvořáka

Do 23.4.2017 bude ve Vnitroblocku + Signature store & Café, Tusarova 31, Praha 7, přístupná velmi zajímavá výstava fotografií (aktů) Lukáše Dvořáka.

Před deseti lety si Lukáš Dvořák uvědomil, že jeho životní vášní a náplní bude fotka. Chvíli to trvalo, než se do fotek přírody, jež ho uhranula už jako malého, připletla i ženská krása. Ovšem toto výjimečné, avšak přirozené spojení těch nejhezčích míst na světě, hry denního světla a nahého ženského těla, přineslo fotky, které jsou vystavovány po celém světě. Tato výstava je průřezem Lukášovou tvorbou, kterou si určitě nenechte ujít.
Na výstavě bude vidět prototyp nové Lukášovy knihy, která obsahuje souhrn děl od roku 2007-2017. Kniha vznikla ve spolupráci s firmou CEWE a FOTOLAB.CZ

————————–——————–
Fotograf Lukáš Dvořák se narodil roku 1982. Na počátku své kariéry se věnoval hlavně malbě a hudbě, osudové setkání s fotografií přišlo až v roce 2004. Věnuje se módní fotografii, za kterou odešel do italského Milána. Do Prahy se vrátil v roce 2008.
Lukáš fotografuje pro řadu módních magazínů, jako jsou Harper´s Bazaar, Marie Claire, Vanity Fair, Playboy, GQ, Cosmopolitan, Woman a další. Ve své tvorbě výrazně preferuje černobílou fotografii, která je v jeho podání silně kontrastní a působivá. Lukášovy fotografie charakterizuje intenzivní emotivní a smyslně erotický náboj. Inspiruje se cestováním po světě, kde hledá místa s nejkrásnějším světlem. Lokalita a světlo jsou pro něj totiž stejně důležité jako charizmatické a ženské typy modelek, které fotografuje
Sponzoři výstavy jsou: CEWE, FOTOLAB.CZ, GRAVELLI, LEADERMARKFotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy fotografií (aktů) Lukáše Dvořáka