Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Final foto FAMU 2018

20. 9.-30. 9. / GAMU (Galerie AMU) / Fotografie

Do 30.9.2018 bude v galerii GAMU, Malostranské náměstí 12, Praha 1 (vstup z průchodu) a v ateliérech Katedry fotografie FAMU (vstup vedle z rohu Malostranského náměstí, na doptání ve 2.patře), přístupná výstava absolventských prací studentů bakalářského a magisterského programu na KF FAMU „Final Foto FAMU 2018“.

Budoucí absolventi magisterského a bakalářského programu představují své diplomové projekty, které vznikaly v Ateliéru klasické fotografie, Ateliéru dokumentární fotografie, Ateliéru fotografie a nových médií, Ateliéru postkonceptuální fotografie, Ateliéru imaginativní fotografie a v Intermediálním ateliéru. Jedná se o průřez tvorbou a uchopení fotografie a technického obrazu v mnoha podobách, které závisí na ukotvení média fotografie v celé škále přístupů a aplikací v současném vizuálním kontextu.

Výstavní koncepce: Štěpánka Šimlová

V GAMU vystavují: Inka Karčáková, Zuzana Lazarová, Simona Petrlová, Eulalie Polne, Karolína Smilková, Tian Yang

V ateliérech KF na Tržišti 20 vystavují: Oskar Helcel, Anna Jarosz, Daniela Junášková, Elizabeth Khaust, Martin Netočný, Ben Peguero, Jakub Ra, Taisya Sharova, Dušan Smoděj, Minghui ZhengFotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Final foto FAMU 2018