Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Elišky Podzimkové

12. 3.-15. 4. / Donuterie / Ilustrace

Nejméně do 15.dubna 2018 bude v Donuterii, Náprstkova 9, Praha 1, přístupná opět zajímavá výstava známé ilustrátorky a animátorky Elišky Podzimkové.

Autorka vystudovala Filmovou akademii Miroslava Ondříčka v Písku obor animace a následně 3D animaci na New York Film Academy. Pracovala jako markentingový specialista a animátor pro New York Film Academy. Dnes pracuje v České republice a živí se jako umělec na volné noze.

Byla autorkou účtu @animateny na Instagramu, který ji doslova změnil život a přinesl spolupráce, o kterých by tato slečna z Dobřichovic ani nesnila. Eliška se snaží ukázat všední okamžiky každodenního života, prostřednictvím dokreslené fotografie, tak aby se lidé na chvíli pozastavili a pousmáli. Spolupracovala se světově známým kuchařem Jamiem Oliverem, svou kreslenou fotografií obsadila titulní stránku New Yorského deníku Metro, fotila pro americký Vogue magazín a vytvořila projekt Dokreslené Česko se zpravodajským portálem iDnes. V současnosti pracuje na turné s Tomášem Klusem a připravuje projekt AnimateCancer se svou bývalou doktorkou z dětské onkologie.

www.eliskap.comFotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Elišky Podzimkové