Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy cyklu kreseb Kamily Filingerové: Byl on

26. 8.-15. 9. / ECOart SALON ROLLAND / Kresba

Zhruba do 15.9.2015 bude v ECOart Salonu Rolland, Francouzská 17, Praha 2, přístupná výstava cyklu kreseb Kamily Filingerové: Byl on.

Mladá výtvarnice Kamila se narodila v Praze v lednu 1988. Výtvarné tvorbě se intenzivněji začala věnovat v šestnácti letech, po dlouhou dobu spíše pro sebe a pro známé. Kamila spolupracuje s Kolpingovým domem, který poskytuje sociální služby matkám s dětmi. Díky navázanému kontaktu ECOart SALON ROLLAND s tímto zařízením má nyní Kamila první příležitost prezentovat se na veřejnosti souborem obrazů a příběhem s názvem BYL ON.

Kamila je zároveň jednou z talentovaných umělkyň, které se autorsky podílí na 3. ročníku charitativního projektu Girls&Business, kdy Kamila obdržela částku 5000,- Kč na malířské potřeby, tak aby mohla realizovat svou malbu, která bude promítnuta v plánovaném kalendáři, který bude předmětem prodeje.

Posláním Kolpingova domu je poskytovat podporu a pomoc sociálně znevýhodněným rodinám, zejména pak mladým osamělým matkám s malými dětmi. Hlavním cílem tohoto domu je funkční rodina plně integrovaná do běžného sociálního prostředí.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy cyklu kreseb Kamily Filingerové: Byl on