Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy a oslava 1.narozenin Artbanany: Banány v čokoládě

Do 16.10.2016 bude v Kavárně co hledá jméno, Stroupežnického 493/10, Praha 5 (vstup přes parkoviště), přístupná skupinová výstava k 1.narozeninám Artbanany. Výstava Matyáše Maláče zde pak poběží až do 31.10.2016.

Vystavují: Serhij Ďakiv, Matyáš Maláč, Matěj Olmer, Julius Reichel, Martin Salajka, Jan Vytiska a další…

„Důvodů k oslavám se nám v ArtBananě nahromadilo hned několik. Slavíme naše první narozeniny, dosáhli jsme první tisícovku děl na webu a navíc máme fungl nový blog.

Představte si, že nakupujete umění. A ještě lépe – že nakupujete umění z domova. Jsme ArtBanana a chceme změnit zažitou představu toho, že originální obraz si může dovolit jen málokdo.

V České republice existují stovky soukromých galerií, které nabízí k prodeji umělecká díla tradičním způsobem. Rozhodli jsme se spojit nabídku těchto galerií na jediném webu, abychom nákup udělali co nejjednodušší a nejpohodlnější. Zaměřujeme se na mladou a střední generaci umělců a zároveň vybíráme cenově dostupná díla, čímž chceme konkurovat výzdobě bytů sériovými obrazy z obchodních řetězců a nahradit je originálním uměním. ArtBanana podporuje umělce i galerie a snaží se oživit umělecký trh novou možností online galerie.

ArtBanana je místo, kde najdete dostupné prověřené originály z galerií online.“

http://www.artbanana.cz/

 

 Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy a oslava 1.narozenin Artbanany: Banány v čokoládě