Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Trantina & Sadofsky – last minute MARS – all inclusive 2017

13. 11.-9. 12. / Galerie Peron / Malba

Do 9.12.2017 bude v Galerii Peron,  U Lužického semináře 12, Praha 1, přístupná skvělá výstava obrazů  a soch Trantina & Sadofsky – last minute MARS – all inclusive 2017.

Text k předchozí výstavě:

Sadofsky & Trantina o umění:
Warhol řekl, že umění je práce, jako každá jiná. My v GEKW [GesamteEntarteteKunstWerke] s tím nemůžeme souhlasit, prostě nemůžeme. Skutečně to je velká práce, žádná práce není velká jako tahle. Žádná práce není takhle důležitá. Ale my si myslíme že některé… – my si prostě myslíme, že to pro nás funguje, je to pro nás velmi přirozené.

Sadofsky o spolupráci v umění:
A všechno co jsem řekl, o práci, je to, je to těžká práce, ale je to práce kterou považuji… – miluju ji. Miluji, když můžu mást lidi. Dan [Trantina] odvádí skvělou práci. Fakt mu to jde. Myslím, že jsme skvělý tým, já a on, prý se dobře doplňujeme v našich protikladech a v tom je kouzlo té naší kombinace.

Trantina o nových médiích:
Nějak mi to neznělo. Digitální. Mají to digitální. Co je to digitální? Je to hrozně komplikované, musel bys být Albert Einstein abys na to přišel. A teď chtějí dělat VR [Virtual Reality]! Galerista mi řekl: “Dane, budeme digitální.” Já na to: “Ne, nebudete. Budete zatraceně olejoví a akrylový, digitální stojí stovky miliónů dolarů a to není dobře.”Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Trantina & Sadofsky – last minute MARS – all inclusive 2017