Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Tomáš Vavříček _ PTÁCI PIJOU LANĚ

14. 6.-24. 6. / White Pearl Gallery / Instalace

Pouze do 24.6.2018 bude ve White Pearl Gallery, Dittrichova 5, Praha 2, přístupná zajímavá pop up výstava Tomáše Vavříčka _ PTÁCI PIJOU LANĚ.

Zveme vás na jedinečný audio-vizuálního event, inspirovaný tématem- TYRANIE OKAMŽIKU NEB LIDSKÝ HLAS JE ODRAZEM LIDSKÉ BLBOSTI.
(S jemnou návazností na práce Johna Cage. )

S využitím nových technologií budete svědky jak Tomáš Vavříček pomoci algoritmické soustavy rovnic a neuronových spojů zhmotní tmu. Uslyšíte chuť a uvidíte ticho a prostředky kterými se dorozumíváte myslíc, že něco někomu sdělujete, budou náhle k popukání.

Pojďme se proto pokusit najít nový způsob komunikace. Z neuronové sítě, či z výbuchu vesmíru, nebudete muset chápat nic. Proto prosíme o dochvilnost.

Tomáš Vavříček (*1985), blíženec, absolvent Akademie Výtvarných Umění v Praze v ateliéru Milana Knížáka, nabyl zkušeností i u Veroniky Bromové, Jiřího Davida či Federica Diaze a dnes je velmi charakterní, multimediální umělec, působící v Praze, Brně i rodných Boskovicích. Svou malířskou a grafickou tvorbu velmi záhy rozšířil o divadelní polohy a sociálně zaměřené projekty ve veřejném prostoru. Mezi nejznámější patří divadelní inscenace Továrna na Absolutno, dlouhodobý projekt Chemistry Brothers, či instalace Plíce. Za zmínku potom rozhodně stojí i jeho poslední výstavy v Galerii Portheimka (CZ) a v Envoy Enterpises (US).

Výstava je druhou ze série letních událostí Big Bang Blossom (++18)Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Tomáš Vavříček _ PTÁCI PIJOU LANĚ