Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Sportovní legendy očima Jakuba Ludvíka

23. 2.-10. 3. / ČSOB Inspirace / Fotografie

Do 10.3.2017 bude v galerii v podzemí kavárny a centra ČSOB Inspirace (dříve Era svět), Jungmannovo náměstí 6, Praha 1, přístupná zajímavá výstava Sportovní legendy očima Jakuba Ludvíka.

Jakub Ludvík se proslavil zejména portrétními fotografiemi osobností českého show-businessu i sportovních hvězd. Jeho snímky jsou pravidelně k vidění v prestižních společenských i módních časopisech, na obalech hudebních nosičů interpertů populární hudby a v rámci reklamních kampaní renomovaných značek.

Na výstavě v ČSOB Inspiraci představuje portréty známých českých sportovců.

Jakub Ludvík

Absolvent fotografické školy v Praze, který se proslavil zejména portrétními fotografiemi nejen osobností českého show-businessu, ale i politiků a sportovních hvězd. Výstavy volné tvorby měly velký ohlas v Moskvě a na Sardinii. Jeho první velká zakázka byla pro značku Gianni Versace v roce 1995 – soubor 22 fotografií největších hereckých a pěveckých osobností.

Od roku 2002 realizoval řadu výstav, např. Legendy umění a sportu na filmových festivalech v Karlových Varech, Zlíně, Novém Městě nad Metují nebo Osobnosti v Galerii PRE a mnoho dalších. Nafotil spoustu kalendářů známých osobností, fotbalových týmů, firem nebo kalendář Hlavního města Prahy. Vydává autorský diář své tvorby. Publikuje u nás i v zahraničí.

www.fotojakubludvik.czFotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Sportovní legendy očima Jakuba Ludvíka