Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Sovopičky v New Yorku

13. 11.-8. 12. / Point / Fotografie

Do 8.12.2018 bude v nově otevřeném café – baru galerii Point pod Galerií Jaroslava Fragnera, Betlémské náměstí 5a, Praha 1, přístupná zajímavá výstava fotografií Sovopičky v New Yorku.

Ještě, než spatřil světlo světa důkaz lásky Adama Vopičky a Andrey Sovové, vydala se tato dvojce, která není tvůrčí jen v lásce, na společnou cestu do New Yorku. Jejich syn Sam byl s nimi, ovšem jediné, co na této výpravě poznal bylo tamější jídlo a pití, protože se na svůj výstup teprve připravoval. Dnes už mohou oba rodičové přiznat, že jejich syna nejspíše ovlivnila i atmosféra tohoto místa, protože ne nadarmo se mu říká „Město, které nikdy nespí“.

Výstava zachycuje léto v nejlidnatějším městě Spojených států amerických pohledem dvou zamilovaných lidí z Malé Strany, kteří mají oproti generaci svých rodičů to štěstí, že si mohou mládí užít i mimo svůj domov.

Všechny fotografie jsou pořízeny na streetový fotoaparát Fujifilm X100F s pevným objektivem 23mm, který fotografiím dodává ten správný umělecko-dokumentární přesah.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Sovopičky v New Yorku